Osobní vítězství

Visualog | 31. 1. 2014

Dokázal jsem to! Dnes jsem poprvé uběhnul 10 km a neumřel u toho.

Začít běhat bylo moje novoroční předsevzetí, a protože jsem to myslel skutečně vážně, začal jsem s ním již 30. prosince. Počasí na začátku ledna bylo víc než vyhovující, a já tak mohl běhat poměrně často.

10 km Nike+ Running

Na začátku jsem neměl pevný cíl. Měl jsem jen v plánu běhat tři dny + jeden den volno, což se mi i dařilo dodržovat, dokud nenapadl sníh. Začínal jsem s krátkými vzdálenostmi (poprvé – 1 km a málem jsem vypustil duši!) a postupně přidával. Po dvou týdnech jsem dokázal uběhnout 5 km. Po měsící jsem se dostal na 10 km.

Tato vzdálenost je pro někoho možná jen ranní rozcvička, ale pro mě v tuto chvíli není vzdálenost až tak důležitá – překvapil jsem sám sebe, že jsem to vydržel s běháním tak dlouho, překvapil jsem sám sebe, že jsem dnes po desetidenní pauze znovu vyrazil ven a překvapil jsem sám sebe, že jsem to dnes po 5 km nevzdal a nezamířil domů. Takové malé osobní vítězství!

Další meta?
Chtěl bych do léta/v létě uběhnout půlmaraton. Konkrétně jsem si vyhlídnul ten v Českých Budějovicích, ale kdo ví, jestli prostě jen nevyrazím podél Jizery z Mladé Boleslavi do Benátek…

Nike Running
Běhám s Nike+ Running aplikací a fotky na jejich Facebookové stránce mě hrozně baví!

Daří se plnit předsevzetí vám? A které osobní vítězství vám v poslední době udělalo radost?

Ještě jsem neimplementoval komentáře, tak to třeba tweetněte nebo řekněte někomu, kdo sedí vedle vás :)Líbí se vám tento příspěvek? Nasdílejte ho. Díky!